Vánoce 2017 – dárkový poukaz
Při objednávce 3 nocí je sleva 10%.

Dárkový poukaz do restaurace Bohém

Darujte svým blízkým zážitek

Dárkový poukaz do restaurace se na první pohled může zdát jako netradiční dárek, ale rozhodně rozhodně s ním nešlápnete vedle. Náš dárkový poukaz do restaurace Bohém navíc dostanete v krásném vánočním balení s logem hotelu Aplaus, převázaném slavnostní stuhou.

Jediné, co musíte zařídit, je vymyslet, komu poukaz darujete.

OBJEDNAT POUKAZ »

Kde se dá poukaz uplatnit?

Poukaz můžete uplatnit v naší hotelové restauraci Bohém. Můžete s ním zaplatit za jakoukoliv útratu, ať už se jedná o jídla ze standardního menu nebo z našich pravidelných akcí (např. Francouzské menu, Dny české kuchyně, brunche apod.).

Máte zájem o tento dárkový poukaz?

V případě zájmu o dárkový poukaz do restaurace Bohém použijte prosím náš formulář na konci této stránky. Vyplňte kontaktní údaje a do pole pro komentář napište, o jakou hodnotu poukazu máte zájem. Nezapomeňte také napsat svou adresu, na kterou chcete dárkové balení s poukazem poslat. Po obdržení objednávky se s Vámi spojíme a domluvíme případné další podrobnosti.

Garance doručení do Vánoc – nejzazší termín objednání je 15. prosince 2017. V případě objednání poukazu po tomto datu nejsme schopni garantovat doručení do Vánoc.

OBJEDNAT POUKAZ »

Mohlo by Vás zajímat

  • Dárkový poukaz můžete uplatnit na jakoukoliv útratu v naší hotelové restauraci Bohém.
  • V případě nižší útraty než je cena poukazu, peníze nevracíme. V případě vyšší útraty je možné poukaz použít a zbylou částku doplatit.
  • Hodnota poukazu – 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč, nebo dle Vašeho přání.
  • Dárkový poukaz lze využít kdykoliv do 30. 6. 2018.
  • Dárkový poukaz Vám zašleme poštou nebo si ho můžete vyzvednout v recepci hotelu Aplaus.

Máte zájem o tento dárkový poukaz? Použijte prosím tento formulář a pošlete nám své kontaktní údaje a požadovanou hodnotu poukazu.

Aktivní relax pobyt

POBYT v hotelu Aplaus**** na 3 dny a 2 noci pro 2 osoby
Cena celkem: 7.590 Kč
Standardní cena: 10.825 Kč

Více informací

Chcete dostávat e-mailem informace o naších akcích?

Made in Litomyšl