10 let hotelu Aplaus

Hotel Aplaus slaví 10 let od svého otevření - pojďte s námi slavit

Rádi bychom poděkovali všem našim hostům. Věříme, že se Vám u nás líbí, a že nás opět navštívíte.

Den otevřených dveří

V rámci oslav 10. výročí Hotelu Aplaus se v sobotu 1. prosince koná den otevřených dveří. V čase 10–15 hodin budou každou půlhodinu probíhat organizované prohlídky prostor hotelu. Průvodce Vás provede jak běžně dostupnými prostorami, tak místy, kam se běžný návštěvník nedostane.

Soutěž o APLAUS ceny

V následujících týdnech s námi můžete soutěžit o výroční APLAUS ceny. Každý týden pro Vás připravíme jednu soutěžní otázku, kterou zveřejníme na naší Facebook stránce.

Video - pozvánka na den otevřených dveří

Historie Hotelu Aplaus

Hotel Aplaus byl otevřen v roce 2008. Vznikl rekonstrukcí a dostavbou tří památkově chráněných objektů v historickém centru Litomyšle. Právě propojení bohaté historie se současností se staly mottem hotelu Aplaus. Zatímco architektura připomíná pět set let dlouhou historii měšťanských domů, jedinečný a moderní design hotelu Aplaus nabízí hostům nevšední zážitek, pohodlí a kvalitu. Právě vybavení interiérů odráží zájem majitelů hotelu Aplaus o současné umění a design.

Historie Hotelu Aplaus - další informace > > >

Chcete si rezervovat ubytování nebo se na něco zeptat? Napište nám pomocí formuláře

Chcete dostávat e-mailem informace o naších akcích?


Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.


Tento web ukládá a používá cookies, pokračováním v prohlížení berete na vědomí, že souhlasíte s používáním.