Půjčovna elekrokol pro hosty hotelu

Náš hotel se nachází přímo v centru historické Litomyšle, v jejímž okolí se nachází spousta zajímavých míst, které stojí za návštěvu. Některá z těchto míst jsou ovšem na pěší procházku relativně daleko. Hosté našeho hotelu proto mohou využít pohodlná elektrokola Author.

Proč si u nás půjčit elektrokolo?

  • Nejrychlejší a nejšetrnější doprava po městě a okolí.
  • Snadná jízda, kterou zvládne každý.
  • Nejlepší způsob, jak poznat Litomyšl a krásná místa v okolí.

 

Naše elektrokola

Elektrokola Author jsou vybavena odpruženou vidlicí a objemnými plášti pro komfort na silnici i v lehčím terénu. Odpružená sedlovka, nastavitelný představec a pohodlné gripy umožní užít si jízdu v tom největším pohodlí. Zárukou dostatečného dojezdu je výkonný motor Bafang a silná baterie s kapacitou 447 Wh. Výhodou je jednoduché ovládání prostřednictvím displeje s tlačítky na řídítkách. Samozřejmostí je plná výbava zahrnující blatníky, nosič, stojánek a brašnu na řidítka s možností uložení nabíječky.

Kam vyrazit?

S elektrokolem je možné jezdit i po cyklostezkách. Díky tomu lze na elektrokolech využít stále se rozšiřující sítě kvalitních cyklostezek mezi městy Vysoké Mýto, Choceň, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Letohrad a Žamberk. V blízkém dojezdu od Litomyšle se nachází i další významné turistické a volnočasové lokality jako např. Mikroregion Toulovcovy Maštale, který rozhodně stojí za návštěvu.

V chladnějším počasí doporučujeme vybavit se na výlet teplým oblečením - zejména teplejší bundou, rukavicemi, případně i čelenkou či lehčí čepicí pod ochrannou přilbu.

Chcete si půjčit kolo?

Kontaktujte prosím hotelovou recepci nebo použijte náš formulář…

FORMULÁŘ »

Newsletter,
který se vyplatí číst

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů