Lázně ducha 2013

V rámci letošního II. ročníku „Lázní ducha“ můžete kromě skvělých jídel, ochutnat také vystoupení Dudlajdá Fagotiky, a to 27. dubna od 15 hodin na terase hotelu Aplaus. Dále je ve městě připraven celovíkendový kulturní a požitkový program.

Lázně ducha - program

Kompletní program akce naleznete zde - Lázně ducha - program

Dudlajdá Fagotiky

Dívčí fagotové kvarteto Dudlajdá fagotiky účinkuje již od roku 2005, kdy vzniklo pod vedením fagotisty Lukáše Kořínka na Gymnáziu Jana Nerudy v Praze. Soubor se zaměřuje především na hudbu populární, zábavnou, veselou a taky trochu sexy, vhodnou na všemožné slavnostní příležitosti, jako jsou výstavy, komorní večírky, svatby, oslavy narozenin, rauty, plesy apod., nicméně se zdaleka nevyhýbá ani hudbě klasické a profesionálně interpretuje skladby počínaje barokem až po tvorbu současnou na mnoha koncertech ročně.

Kvarteto tvoří mladé fagotistky studující na JAMU, Pražské konzervatoři a Gymnáziu a hudební škole hl. m. Prahy (bývalé Gymnázium Jana Nerudy) Michaela Špačková, Denisa Beňovská, Markéta Davidová a Kateřina Kmínková. Pod vedením významného českého fagotisty profesora Tomáše Františe z pražské konzervatoře se Dudlajdá fagotiky v dubnu 2012 zúčastnily mezinárodní soutěže fagotových kvartet ve Štrasburku, kde přes nejnižší věkový průměr dívky postoupily až do semifinále a obsadily krásné 5. místo.

Dudlajdá fagotiky se také v červenci 2012 zúčastnily profesionálních Letních hudebních kurzů ve Švýcarské Arose.

Kvarteto má za sebou již mnoho koncertů po celé České republice i v zahraničí, avšak na všechny budoucí vystoupení se s radostí těší, protože hudba je pro slečny fagotinky opravdová radost!

(zdroj: www.dudlajdafagotiky.cz)

Chcete si rezervovat ubytování nebo se na něco zeptat? Napište nám pomocí formuláře

Chcete dostávat e-mailem informace o naších akcích?


Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.


Tento web ukládá a používá cookies, pokračováním v prohlížení berete na vědomí, že souhlasíte s používáním.