Dárkový poukaz do hotelu Aplaus

Darujte svým blízkým zážitek

Dárkové poukazy do Hotelu Aplaus a restaurace Bohém se na první pohled mohou zdát jako netradiční dárek, ale rozhodně rozhodně s nimi nešlápnete vedle. Naše dárkové poukazy navíc dostanete v krásném dárkovém balení s logem hotelu Aplaus, převázaném slavnostní stuhou.

Jediné, co musíte zařídit, je vymyslet, komu poukaz darujete.

OBJEDNAT POUKAZ »

Kde se dají poukazy uplatnit?

Poukazy můžete uplatnit jak při ubytování v hotelu Aplaus, tak v naší hotelové restauraci Bohém. Můžete s ním zaplatit za jakoukoliv útratu, ať už se jedná o jídla ze standardního menu nebo z našich pravidelných akcí (např. Francouzské menu, Dny české kuchyně, brunche apod.).

Máte zájem o dárkový poukaz?

V případě zájmu o dárkový poukaz použijte prosím náš formulář na konci této stránky. Vyplňte kontaktní údaje a do pole pro komentář napište, o jakou hodnotu poukazu máte zájem. Nezapomeňte také napsat svou adresu, na kterou chcete dárkové balení s poukazem poslat. Po obdržení objednávky se s Vámi spojíme a domluvíme případné další podrobnosti.

OBJEDNAT POUKAZ »

Mohlo by Vás zajímat

  • Dárkový poukaz můžete uplatnit na ubytování, wellness nebo na jakoukoliv útratu v naší hotelové restauraci Bohém.
  • V případě nižší útraty než je cena poukazu, peníze nevracíme. V případě vyšší útraty je možné poukaz použít a zbylou částku doplatit.
  • Hodnota poukazu – 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč, nebo dle Vašeho přání.
  • Dárkový poukaz Vám zašleme poštou, elektronicky nebo si ho můžete vyzvednout v recepci hotelu Aplaus.

Upozornění

Vážení hosté, poukazy splatné do 31. 12. 2020 již nelze čerpat. Vystavené poukazy v roce 2021 akceptujeme do 23. 12. 2022.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Máte zájem o tento dárkový poukaz? Použijte prosím tento formulář a pošlete nám své kontaktní údaje a požadovanou hodnotu poukazu.

Chcete dostávat e-mailem informace o naších akcích?


Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.


Tento web ukládá a používá cookies, pokračováním v prohlížení berete na vědomí, že souhlasíte s používáním.