Apartmán Smetana

Apartmán Smetana tvoří obývací pokoj, ložnice, hlavní koupelna a malá koupelna. Celý interiér apartmánu je laděn do světlých barev. Příjemnou atmosféru dodávají celému apartmánu dřevěné parkety.

Interiér obývacího pokoje je vybaven světlým nábytkem, který je doplněný černobílými fotografiemi. Návštěvníci mají k dispozici LCD televizi.

Z obývacího pokoje vedou dveře do prostorné ložnice. Jedna ze stěn ložnice je zdobena šedými tapetami s ornamenty, ostatní stěny jsou zdobeny černobílými fotografiemi. V ložnici se nachází druhá LCD televize.

Apartmán Smetana je vybavený dvěma koupelnami. V té hlavní se nachází samostatně stojící vana s obklady v barvě zlata. Hned za dveřmi nalezneme umyvadlo s velkým zrcadlem ve zlatém rámu. Celá koupelna je obložena šedými obklady.

V malé koupelně je sprchový kout obložený obklady v barvě zlata. Nad umyvadlem visí menší zrcadlo také ve zlatém rámu.

Virtuální prohlídka apartmánu Smetana:

Chcete dostávat e-mailem informace o naších akcích?


Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.


Tento web ukládá a používá cookies, pokračováním v prohlížení berete na vědomí, že souhlasíte s používáním.